ADATA Premier 32GB 3200MHz U-DIMM DDR4 Desktop Memory, Single RAM Module, Supports Intel & AMD CPUs, XMP Profile Support, Fast Data Transfer, Enhanced Efficiency, AD4U320032G22-SGN
Buy ADATA Premier 32GB 3200MHz U-DIMM DDR4 Desktop Memory, Single RAM Module, Supports Intel & AMD CPUs, XMP Profile Support, Fast Data Transfer, Enhanced Efficiency, AD4U320032G22-SGN online at best price in India. High quality adata premier 32gb 3200mhz u-dimm ddr4 desktop memory single ram module supports intel 038 amd cpus xmp profile support fast data transfer enhanced efficiency ad4u320032g22-sgn price. Order now from Connecting Point.
1 in stock
Estimated delivery on 14 - 16 May, 2026
Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Brand:
Description
Brand ‎A-DATA
Manufacturer ‎acacia, Adata Technology co , Ltd , 2F,No.258,Liancheng Rd , Zhonghe Dist., New Taipei City 253, Taiwan
Series ‎‎Premier 32GB 3200MHz DDR4 U-DIMM Desktop Memory